MAKEUP MASTERCLASS

Jeśli już działasz jako makijażystka/ta, ale chcesz rozwinąć swoje umiejętności, poznając nowe techniki pracy i jednocześnie poszerzyć swoje kompetencje w zawodzie – zapraszam Cię na :

MAKEUP MASTERCLASS czyli warsztaty doszkalające dla makijażystów

Przed warsztatami wybierz typ makijażu jaki chcesz poćwiczyć razem ze mną na zajęciach. Może to być rozświetlający makijaż ślubny, delikatny makijaż dla kobiety dojrzałej, mocniejszy makijaż wieczorowy np. smokey-eye, makijaż sylwestrowy, makijaż dla skóry problematycznej, makijaż dla opadającej powieki, makijaż sceniczny, makijaż sesyjny itd. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb oraz stopnia, w jakim jesteś zaawansowana/y w wykonywaniu makijażu.

Makeup Masterclass składa się z 2 części:

  • w pierwszej części wykonuję na modelce pokaz wybranego przez Ciebie makijażu. Szczegółowo omawiam wszystkie etapy podczas malowania oraz używane produkty i narzędzia. Pokazuję Ci dokładnie każdy krok w tym makijażu, tak abyś potem mogła/mógł wykonać go samodzielnie na modelce. Część pokazowa to idealny czas na zadawanie mi pytań i robienie notatek, ponieważ chciałabym, abyś w kolejnej części skupił/a się głównie na praktyce.
  • drugi etap szkolenia to część praktyczna – czyli teraz sam/a wykonujesz makijaż na modelce. Oczywiście cały czas jestem przy Tobie, kontroluję poszczególne kroki w makijażu i pomagam w razie pojawiającego się problemu podczas Twojej pracy. Zależy mi przede wszystkim na tym, żebyś po moich warsztatach zdobył/a jak najwięcej nowych umiejętności praktycznych i nabrał/a pewności w ich wykonywaniu.

Podczas Makeup Masterclass

W czasie Makeup Masterclass zaprezentuję Ci m.in.:

Informacje organizacyjne dotyczące Makeup Masterclass:

W ramach szkolenia zapewniam:

  • modelkę, na której będzie wykonywany makijaż pokazowy (modelkę do ćwiczeń kursantka zapewnia we własnym zakresie; istnieje możliwość zorganizowania przeze mnie zawodowej modelki za dodatkową opłatą)
  • profesjonalne stanowisko pracy z lustrem oraz odpowiednim neutralnym oświetleniem
  • kufer z kosmetykami i narzędziami niezbędnymi do pracy
  • certyfikat ukończenia kursu oraz drobny upominek przydatny w pracy makijażysty
  • napoje, przekąski oraz lunch

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ?