PAKIET ŚLUBNY

Tworzenie makijażu jest dla mnie sztuką

Dzień ślubu to dla każdej Panny Młodej niezaprzeczalnie wyjątkowy dzień! Oczywiste jest to, że tego dnia wszystko musi być idealne! Również makijaż, który jest niezwykle znaczącym elementem w stylizacji ślubnej Panny Młodej.

Makijaż ślubny powinien odpowiednio podkreślić urodę Panny Młodej i jednocześnie być dopasowany do całego ślubnego wizerunku – do sukni ślubnej, fryzury i dodatków (biżuteria, bukiet itp.), tworząc razem harmonijną całość. Powinien dobrze prezentować się zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym oraz przed obiektywem aparatu. Bardzo ważna jest jego trwałość – przecież musi przetrwać wielogodzinną zabawę!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne szukasz makijażystki, który wykona dla Ciebie taki idealny makijaż w dniu ślubu! I zapewniam Cię, że dobrze trafiłaś bo jestem osobą, która pomoże Ci w tym dniu wyglądać perfekcyjnie, a Twój makijaż utrzyma się na twarzy przez całą weselną noc!

Aby uniknąć zbędnego stresu i presji czasu w dniu ślubu, przygotowałam dla Ciebie wyjątkową usługę premium: PAKIET ŚLUBNY – który gwarantuje Tobie moją wyłączność podczas przygotowań do ceremonii ślubnej. To oznacza, że w dniu Twojego ślubu rezerwuję swój czas pracy wyłącznie dla Ciebie i Twoich bliskich. Ty decydujesz o miejscu przygotowań i godzinie rozpoczęcia poszczególnych makijaży, a ja z przyjemnością do Ciebie przyjadę i dostosuję się do ustalonego grafiku.

PAKIET ŚLUBNY SKŁADA SIĘ Z:

— makijażu próbnego Panny Młodej

— makijażu Panny Młodej w dniu ślubu

— makijaży w dniu ślubu dla dodatkowych 3 osób

— opcjonalnie makijażu korekcyjnego dla Pana Młodego

CENA PAKIETU ŚLUBNEGO 2024 wynosi: 3000 zł

REZERWACJA TERMINU

  • w celu zapytania o dany termin proszę o wiadomość sms lub e-mail zawierającą: Twoje imię i nazwisko, datę i godzinę ślubu, miejsce przygotowań, ilość osób do pomalowania, godzinę, na którą chcesz być gotowa oraz Twój nr telefonu i adres email
  • warunkiem rezerwacji dostępnego terminu jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku: 500 zł, w ciągu 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia przeze mnie zapisu
  • nr konta bankowego: mBank 17 1140 2004 0000 3102 7694 8394
  • w tytule proszę wpisać imię i nazwisko, datę rezerwowanego terminu
  • brak wpłaty zadatku skutkuje zwolnieniem danego terminu

DOJAZD

  • w cenie pakietu jest dojazd do wybranej lokalizacji w obrębie 50 km od mojego miejsca zamieszkania w Legionowie (uwzględniona cała Warszawa)
  • dojazd powyżej tej strefy jest dodatkowo płatny
  • przy odległości powyżej 150 km koszt pakietu z dojazdem wyliczam indywidualnie, a powyżej 200 km dodatkowo proszę o zapewnienie mi noclegu, ponieważ będę musiała przyjechać dzień wcześniej
  • dojazd na pakiet możliwy jest tylko do jednej lokacji, dlatego proszę zorganizuj miejsce, do którego wszyscy będą mogli dojechać
  • istnieje możliwość dojazdu na pakiet za granicę, ale organizacja transportu w dwie strony (lot + bagaż rejestrowany), dojazd/powrót do miejsca przygotowań, nocleg i wyżywienie leży po stronie klientki. Pakiety zagraniczne są indywidualnie wyceniane

CZAS TRWANIA MAKIJAŻY W DNIU ŚLUBU:

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Jeśli masz jeszcze do mnie jakieś pytania, a poniżej nie znajdziesz na nie odpowiedzi, śmiało do mnie napisz lub zadzwoń.

Makijaż ślubny obejmuje również wyrównanie koloru skóry oraz rozświetlenie dekoltu, ramion czy pleców (w zależności od kroju sukni) oraz zakrycie niedoskonałości skórnych.

Niezwykle istotne jest dla mnie, aby makijaż pasował do charakteru klientki, odzwierciedlał jej osobowość, dlatego podczas makijażu próbnego mam możliwość poznać Cię, Twoje oczekiwania i upodobnia dotyczące makijażu. Wykonując makijaż próbny na bieżąco sprawdzam, czy dobrze czujesz się w zaproponowanej przeze mnie wersji, ale zawsze to Ty decydujesz o ostatecznym wyglądzie makijażu, który będzie zdobił Cię w tym ważnym dniu.

W mojej ofercie ślubnej makijaż próbny jest obligatoryjny, gdyż jest to jedyna okazja, by sprawdzić, czy jakiś kosmetyk Cię nie uczuli. Używam kosmetyków sprawdzonych, najwyższej jakości, przebadanych dermatologicznie, jednak nigdy nie mamy pewności, że dany kosmetyk jest dla każdej z nas bezpieczny.

Dzień ślubu to również ważny dzień dla każdego Pana Młodego, dlatego coraz więcej z nich decyduje się na lekki makijaż korekcyjny. W zależności od potrzeb taki makijaż obejmuje: zaaplikowanie na skórę twarzy produktów zapobiegających poceniu się, zakrycie niedoskonałości cery oraz zasinień pod oczami, zmatowienie cery. Makijaż męski jest praktycznie niewidoczny, ale zdecydowanie poprawia wizerunek Pana Młodego pod kątem nagrań i zdjęć.

Najlepszą opcją jest pozostawienie makijażu ślubnego na sam koniec. Dla komfortu Panny Młodej zostaję jeszcze pół godziny po skończeniu jej makijażu. Po założeniu sukni sprawdzam czy dekolt/plecy są prawidłowo pomalowane. Dokonuję ostatnich poprawek makijażu i utrwalam go fixerem. To również dobry czas dla fotografa na wykonanie pozowanych zdjęć z przygotowań.

Zawsze zostawiam klientce „pakiet poprawkowy” czyli bibułki matujące oraz pomadkę.

Zdecydowanie lepiej i dłużej makijaż utrzymuje się na zdrowej, nawilżonej i promiennej cerze, dlatego polecam odpowiednio wcześnie zadbać o jej pielęgnację, zwłaszcza o systematyczne nawilżanie. Na dzień przed ślubem dobrze jest wykonać sprawdzony peeling enzymatyczny i nałożyć maseczkę nawilżającą

Lepiej zrezygnować z pomysłu korzystania z kąpieli słonecznych na krótki czas przed ślubem, gdyż na „spieczonej” i przesuszonej skórze makijaż nie będzie trzymać się dobrze. Lepszym rozwiązaniem będzie opalanie natryskowe

Preferuję, gdy klientka nie ma doczepionych rzęs na stałe, a ja mogę wtedy wymodelować oko kępkami. Ważne także, by zrezygnować z laminacji rzęs tuż przed ślubem, gdyż wtedy może być problem z doklejeniem kępek.

Hennę i/lub regulację brwi należy wykonać minimum 2 dni przed ślubem

Proszę o przygotowanie miejsca komfortowego do wykonania makijażu czyli pokój z dostępem do światła dziennego i prądu. Poza tym będzie jeszcze potrzebny duży, najlepiej wysoki stół do rozłożenia kosmetyków.

Jest możliwość, żebym została na poprawki podczas wesela, ale musi być to wcześniej zgłoszone, najlepiej w dniu zapisu. Taką usługę wyceniam indywidualnie w zależności od czasu i zakresu pracy.

Makijaż na poprawiny wykonuję w miarę mojej dostępności w danym terminie.

CHCESZ ZAREZERWOWAĆ PAKIET ŚLUBNY?