O MNIE

Witam, nazywam się Daga Mikuła. Jestem makijażystką z 12 letnim stażem. Dyplomowaną wizażystką – charakteryzatorką.Przez te wszystkie lata pracowałam i nadal pracuję przy najpopularniejszych w Polsce programach telewizyjnych takich jak: Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Polsat),  Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (Polsat), The Voice of Poland (TVP2), The Voice Senior (TVP2), Tak to leciało (TVP), Rolnik Szuka Żony (TVP), Sanatorium Miłości (TVP), Rytmy2 (TVP2), Kobiety w drodze (TVP Kobieta) , Idol (Polsat), Mali Giganci (TVN), Czar Par (TVP), All Together Now (Polsat) i jeszcze przy wielu, wielu innych.

JA
IMG_1999

12 Lat doświadczenia

O MOIM DOŚWIADCZENIU

Wykonuję również makijaże artystom na sceny dużych koncertów telewizyjnych np. Sylwestrowa Moc Przebojów (Polsat), Sylwester z Dwójką (TVP2), Sopot Festival Top of The Top (TVN), Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu (TVP), Fryderyki (TVN) , Wakacyjna Trasa Dwójki (TVP), Earth Festival Uniejów (Polsat). Pracuję także przy eventach, reklamach, teledyskach, sesjach fotograficznych oraz pokazach mody (m.in. przy największym modowym wydarzeniu w Polsce – Party Fashion Night).

Dotychczas z moich usług skorzystało mnóstwo artystów i osób ze świata mediów.

Uwielbiam swoją pracę, jej różnorodność i wyzwania, które przede mną stawia, ale największą przyjemność sprawia mi malowanie kobiet na tę wyjątkową okazję, jaką jest ŚLUB. Najwyższym dla mnie celem w mojej pracy jest zadowolenie klientek i uśmiech na ich twarzach po wykonanym makijażu, dlatego zawsze uważnie ich słucham i staram się, aby makijaż był odpowiednio dobrany pod oczekiwania danej klientki. Za każdym razem pracuję z jak największą starannością i precyzją, a moje makijaże zawsze mają wysoką jakość i trwałość.

Warsztaty Makijażu

Od kilku lat chętnie dzielę się swoją wiedzą na warsztatach makijażu dla osób, które chcą rozwijać się w zawodzie makijażysty. Podczas szkolenia pokazuję swoją technikę malowania, ulubione triki makijażowe oraz produkty i narzędzia niezbędne do tworzenia trwałego, profesjonalnego makijażu. Podczas nauki zawsze biorę pod uwagę indywidualne potrzeby kursantki oraz jej stopień zaawansowania w wykonywaniu makijażu.

backstage - sesja

Kurs "MAKIJAŻ DLA SIEBIE"

Szkolę również kobiety, które chcą nauczyć się sztuki makijażu na własny użytek.  Pokazuję klientkom jak mogą podkreślić swoją urodę makijażem, nie tylko na co dzień, ale również na wieczorne wyjście. Dzięki szkoleniu ze mną zadbasz o swój wizerunek i lepsze samopoczucie niezależnie od okazji.

0
+
Zadowolonych klientów

Lorem ipsum dolor

0
+
Lat doświadczenia

Lorem ipsum dolor

0
+
Nagród

Lorem ipsum dolor